Фото zn.ua

У Росії хочуть карати тих, хто приховує подвійне громадянство

  Держдума Росії у середу прийняла в першому читанні закон, який зобов'язує росіян доповідати владі про наявність у них громадянства іншої держави.


  За законопроект проголосував 391 депутат, проти виступив лише один, повідомляє BBC Україна.

  Проект поправок до закону про громадянство передбачає кримінальне покарання за приховування подвійного громадянства. Максимальні санкції - штраф у 200 тис. рублів або до 400 годин обов'язкових робіт.

  "Ми останнім часом перебуваємо в дуже агресивному середовищі світовому, і на мою думку, держава зобов'язана знати, хто реально залежить від іноземної держави", - зазначив автор законопроекту Андрій Луговий, який свого часу працював у КДБ.

  Раніше сенатор Андрій Клішас на зустрічі з Володимиром Путіним заявляв, що ці заходи треба запровадити через події в Україні.

  Ця країна, заявив тоді сенатор, не змогла протистояти зовнішньому "недружньому проникненню через некомерційні організації, що фінансуються з-за кордону", а гроші, які надходили через НКО, "стали матеріальною базою для всього антиконституційного перевороту, включаючи формування екстремістських груп і загонів бойовиків".

  Нагадаємо, Україна визнаватиме своїми громадянами кримчан, які отримають російські паспорти.
  Попередній матеріал
  У 30 км від Краматорська йде бій - ЗМІ
  Наступний матеріал
  У дніпропетровському штабі для кримчан-переселенців напали на журналістку