Сенцов, Кольченко
Сенцов, Кольченко joinfo.ua

У Парижі покажуть фільм про суд над Сенцовим і Кольченком

  Показ стрічки про процес над Сенцовим і Кольченком, а також дискусія, присвячена цій темі, відбудеться у французькій столиці 30 січня 2016 року.

  Партнери компанії LetMyPeopleGo фестиваль документального кіно з прав людини Docudays ua запускає проект "Побачити Україну: Docudays ua подорожує світом", у рамках якого планують показати фільм про суд над кримськими політв'язнями в Росії – режисером Олегом Сенцовим і активістом Олександром Кольченком. Про це пише Крим.Реалії.

  Як розповіли організатори, протягом січня-серпня 2016 року проект побуває у п'яти країнах Європи: Францію, Німеччину, Італію, Іспанію і Грецію. Турне розпочнеться 21 січня в Парижі і проходитиме у приміщеннях кінотеатру "Фільмотека Латинського кварталу" і арт-простору "Jour et Nuit Culture".

  Показ стрічки про процес над Сенцовим і Кольченком, а також дискусія, присвячена цій темі, відбудеться в Парижі 30 січня 2016 року.

  Видання зазначає, що загалом у французьку програму, яка триватиме майже місяць, увійшли шість українських стрічок різних років.

  Нагадаємо, 16 січня чеська кінематографічна та телевізійна спілка FITES заочно нагородила Олега Сенцова спеціальною премією журі.

  Попередній матеріал
  За законом Савченко на волю вийде близько 15 тисяч осіб – правозахисник
  Наступний матеріал
  По всій території України прогнозують до 24 градусів морозу