5.ua

У окупованому Криму "націоналізовано" газотранспортні мережі

  Окупаційна "Рада міністрів" анексованого Росією Криму на сьогоднішньому засіданні націоналізувала всі газотранспортні мережі на території півострова.


  Як повідомив окупаційний керівник Криму Сергій Аксьонов, для того щоб це зробити, було створено нове підприємство "Кримгазмережі", - пише ІТАР-ТАСС.

  "У державі Україна всі мережі, на яких відбувалася транспортування газу, були передані безоплатно акціонерному приватному товариству " Кримгаз". Держава за використання цих мереж нічого не отримувала. Зараз всі ці мережі з використання "Кримгазу"  вилучені та створено державне унітарне підприємство "Кримгазсеті", - сказав він.

  За словами Аксьонова, після цього всі кошти від транспортування газу надходитимуть виключно до бюджету окупованої Росією республіки.

  Раніше ЗМІ повідомили, що кримська влада вирішила націоналізувати більше 1,3 тис. км магістральних електромереж півострова. Вони повинна перейти від української Кримської електроенергетичної системи до кримського ГУП "Крименерго".  Зазначимо, 23,989% акцій "Кримгазу" належить ПрАТ "Газтек" (Київ) Дмитра Фірташа, 25% акцій - НАК "Нафтогаз України", 15,45% - ДАТ "Чорноморнафтогаз".
  Попередній матеріал
  Чубайс пожалівся на санкції Заходу до "Роснано"
  Наступний матеріал
  У Краматорську відкрили оновлений залізничний вокзал
  Loading...