5.ua

У Києві буде відкрито Будинок Криму

  У Києві планують створення та відкриття Будинку Криму. Про це Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив перед початком виїзного засідання Кабінету міністрів у приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації 16 травня.


  Прем'єр-міністр переконаний, що вихідці з Криму, які вважають окуповану територію територією України, повинні мати представництво у столиці.

  "У Києві буде відкрито Будинок Криму, де наші кримськотатарські побратими та ті, хто знає і впевнені, що Крим є і буде українським, матимуть представництво у столиці", - сказав Яценюк.

  Пізніше під час виїзного уряду у Вінниці було ухвалене розпорядження про створення Будинку Криму напередодні 70-ї річниці депортації кримськотатарського народу.

  За словами міністра Кабінету міністрів Остапа Семерака, Будинок Криму розміститься в приміщенні, де раніше працювала Академія аграрних наук.

  "Вчора цей будинок пройшов переатестацію як державне майно. Вже в понеділок відбудеться урочисте відкриття Кримського дому", - сказав він.

  Як зазначив Семерак, цей дім буде передано для користування кримсько-татарського меджлісу та громадським організаціям для проведення різних заходів.

  "Це буде місце для спілкування, представлення інтересів, задоволення етнічних потреб", - уточнив міністр.
  Попередній матеріал
  НБУ планує найближчим часом зміцнити гривню
  Наступний матеріал
  Вибори в Індії: внук та невістка Індіри Ганді взяли на себе вину за поразку правлячої партії