izvestia.kiev.ua

У Криму збираються витратити 52 млн рублів, щоб замінити україномовні та англомовні дорожні знаки

  У Криму порахували суму, необхідну для заміни дорожніх знаків, інформація на яких розміщена англійською та українською мовами. Для цього необхідно витратити 52 млн рублів (понад 17 млн грн). 


  Про це самопроголошений "міністр фінансів" Криму Володимир Левандовський повідомив на засіданні президії так званого кримського "парламенту" у вівторок 8 липня, пише "Крим.Реалії".

  "Володимир Петрович, я прошу, є доручення голови Держради з виконання програми щодо перейменування наших дорожніх знаків: cуму визначено, порядок фінансування визначено, навіть порядок виконання робіт визначено, якщо можна для прискорення програми передбачити поправки на сесію", – закликав Левандовського Віталій Нахлупін, який у кримському "парламенті" очолює постійну комісію з економічної, бюджетно-фінансової та інвестиційної політики.

  "Це питання для нас політично дуже важливе. Питання принципу. Нам потрібно в цьому напрямку рухатися", – заявив у свою чергу "спікер" кримського "парламенту" Володимир Константинов.

  Водночас Левандовський запевнив, що лист із зазначеною сумою є на столі у самопроголошеного "прем'єр-міністра" Криму Сергія Аксьонова, який сьогодні має дати свою відповідь з цього питання.

  24 червня на засіданні кримського "уряду" Константинов запропонував чиновникам до серпня скоротити на території півострова кількість дорожніх знаків українською та англійською мовами.
  Попередній матеріал
  Сорочинський ярмарок можуть не провести цього року через події на Сході
  Наступний матеріал
  Усі шляхи до Луганська і Донецька заблоковано - РНБО
  Теги:
  Loading...