Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн
Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн www.autocentre.ua

У Криму так звана "прокуратура" вимагає закрити доступ до 54 сайтів

  Так звана "прокуратура" Криму ініціює обмеження доступу до 54 сайтів, які у відомстві вважають такими, що мають екстремістський контент.

  Як повідомив представник "прокуратури Криму" Андрій Алексєєв, протягом 2015 року кримська прокуратура вживала заходів щодо припинення поширення в інтернеті "протиправної інформації" і вказала на 54 сайти з такою інформацією, повідомляє "Радіо Свобода".

  "Прокурори проводили перевірки виконання законодавства про протидію екстремізму і тероризму і в організаціях, які надають телекомунікаційні послуги. За результатами цих перевірок внесено 26 подань про обмеження доступу до інтернет-ресурсів, включених до федерального списку екстремістських", - заявив Алексєєв. Перелік сайтів, доступ до яких пропонується закрити, "прокуратура" Криму не опублікувала.

  Як повідомляв 5.ua, у червні 2015 року Генпрокуратура РФ заблокувала сайт організації, яка радила росіянам питати дозволу в України на в'їзд у Крим. Нагадаємо, на анексованому Росією півострові, за рішенням "Роскомнагляду" вже заблокували низку інформаційних ресурсів. У інтернет-провайдерів регулярно вимагають обмежити доступ до ресурсів під приводом протидії наявності "екстремістських матеріалів" і "розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі".

  Попередній матеріал
  Радник Президента: Ми маємо берегти Мінські угоди
  Наступний матеріал
  Лише третина людей, які мають статус учасника бойових дій, реально були задіяні в АТО - звіт

  Кримчан все ж визнали нерезидентами - НАБУ

  У Криму закрили три українські банки

  У Севастополі закрили офіси "МТС Україна" - ЗМІ