Вибори
Вибори transkarpatia.net

У Криму проігнорували довибори депутатів міськради

  Явка виборців на додаткових виборах до Державної ради Республіки Крим по одномандатних округах №9 (Керч) і №19 (Гвардійське Сімферопольського району) склала відповідно 19,46% і 20,41%.

  Про це повідомляє видання "Новости Крыма".

  За інформацією виборчкому, абсолютне число виборців, які взяли участь у голосуванні по Войківському одномандатному округу №9 склало 9678 людей - це 19,46%. Переможець на цьому окрузі Володимир Подлипенцев ("Єдина Росія") отримав 5,5 тис. голосів, що становить 55,25%. По Гвардійському одномандатному окрузі №19, де також переміг кандидат від "Єдиної Росії" Ігор Поліщук, який набрав 6 153 голосів (49,10%), явка була трохи вищою, ніж в Керчі, і склала 20,41% (12,01 тис. осіб).

  Нагадаємо, 11 вересня 2015 року МЗС України висловило обурення анонсованими Росією "виборами" в окупованому Криму. У відомстві висловили рішучий протест у зв’язку з рішенням ЦВК Російської Федерації утворити виборчі округи для проведення виборів депутатів Держдуми Федеральних Зборів РФ на території тимчасово окупованої Росією Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

  Попередній матеріал
  Росія воює в Україні силами професійних збройних формувань – Бутусов
  Наступний матеріал
  Більше двох тисяч військових з кількох країн з'їхалися на навчання НАТО в Латвії