У Криму окупанти оштрафували імама за молитву в пам'ять жертв депортації

  За "адміністративне правопорушення" йому присудили штраф 10 тисяч рублів.

  Служителя кримської мечеті оштрафували на 10 тисяч рублів - що еквівалентно 5 тисячам гривень - за участь у мітингу 18 травня у зв‘язку з 71 річницею депортації кримських татар. Про це повідомила прес-служба Меджлісу кримськотатарського народу, передає Тиждень.ua.

  "25 червня імаму села Долинка Красноперекопського району Юнусу Неметуллаєву рішенням районного суду призначили штраф у 10 тисяч рублів за участь у мітингу у зв‘язку з 71-ою річницею депортації кримських татар", - повідомили в прес-службі.

  Суд виніс постанову про "адміністративне правопорушення" священнослужителеві, який прочитав на мітингу в селі Воїнка Красноперекопського району молитву в пам'ять жертв депортації.

  У прес-службі нагадали, що перше судове засідання у справі Неметуллаєва відбулося 18 червня 2015 року. Тоді суд узяв перерву "для більш ретельного вивчення обставин справи", а також виклику свідків за поданням адвоката.

  Як ми вже повідомляли, у Криму продовжуються судилища проти кримських татар за акцію 18 травня. Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримськотатарського народу.

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: Донецький напрямок знову найнеспокійніший
  Наступний матеріал
  У Кемеровській області РФ розбився вертоліт - загинуло 3 людини