investigator.org.ua

У Криму через брак запасів питної води запровадили режим підвищеної готовності

  Окупаційна влада доручила створити штаб "з ліквідації загрози надзвичайної ситуації природного характеру"

  У Криму через брак запасів води на півострові запровадили режим підвищеної готовності. Про це йдеться в розпорядженні "чільника" окупаційної адміністрації Криму Сергія Аксьонова, передає "Радіо Свобода".

  "У зв’язку з дефіцитом запасів поверхневих вод для гарантованого забезпечення питних і господарсько-побутових потреб населення міст Керч, Феодосія та Ленінського району, пов’язаним із припиненням постачання води з річки Дніпро Північно-Кримським каналом у наливні водосховища", – йдеться в розпорядженні.

  Документ передбачає створення оперативного міжвідомчого штабу "з ліквідації загрози надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня з водозабезпечення населення міст Керч, Феодосія та Ленінського району".

  Оперативному міжвідомчому штабу наказали "забезпечити проведення заходів, спрямованих на ліквідацію загрози надзвичайної ситуації, пов’язаної з дефіцитом запасів поверхневих вод для заповнення наливних водосховищ".

  Видання зазначає, що вода, яка надходить з материкової частини України, забезпечувала до 85% потреб Криму у пісній воді через Північно-Кримський канал, що йде від Дніпра. Ця вода використовувалася і для поливу сільгоспугідь. Після анексії Криму Росією подачу води по каналу припинили.

  Нагадаємо, псевдопрокурор Поклонська подала позов про заборону Меджлісу. Такі дії "прокурор" пояснила "численними зверненнями від кримськотатарського населення з проханням визнати протиправною і провокаційною діяльність цієї організації".

  Попередній матеріал
  У столиці Латвії вшанували героїв Небесної сотні
  Наступний матеріал
  Вибори в США: Трамп і Клінтон виграють праймеріз, а Буш залишає перегони
  Loading...