5.ua

У Криму буде припинено роботу портів Феодосії та Євпаторії

  Самопроголошений "перший віце-прем'єр-міністр Криму" Рустам Теміргалієв оголосив про припинення існування портів у Феодосії та Євпаторії. Про це він написав на своїй сторінці Facebook.


  За його словами, проект схеми територіального планування Криму представлять російському уряду на затвердження до 1 червня цього року та в цьому плані відсутні порти у цих містах Кримськомго півострова.

  "Наведу деякі цікаві деталі транспортної частини проекту : порти Феодосії та Євпаторії, розташовані в межах міста, поступово припинять своє існування; Сімферополь і Феодосія отримають додаткові кільцеві дороги; Сімферополь і Керч будуть з'єднані прямим залізничним сполученням (зараз через Джанкой ; планується будівництво сучасної траси Ялта-Алушта-Феодосія; новий термінал аеропорту Сімферополь буде з'єднаний з містом жзалізницею "Аероекспрес ", - написав Теміргалієв про плани.

  Розробкою цього проекту, за його словами, займався "інститут, який проектував олімпійський Сочі".

  "Дуже цікаво будуть розміщені на півострові індустріальні та рекреаційні зони розвитку. Крим нарешті отримав системний проект розвитку - з територіальної прив'язкою майбутніх об'єктів", - помріяв на своїй сторінці Теміргалієв.
  Попередній матеріал
  "Прокляття Гуттмана": іспанська "Севілья" стала переможцем Ліги Європи
  Наступний матеріал
  Нігерійські селяни відбили атаку "Боко Харам" та вбили 200 бойовиків