5.ua

У Криму вже запроваджують продовольчі талони для громадян

  Мінпромторг Росії вирішив запровадити на окупованій території Криму та Севастополю програму "адресної продовольчої допомоги для нужденних".
  Мова йдеться про видачу деяким мешканцям продуктових талонів.

  За повідомленням відомства, у Криму на цей час немає проблем з продуктами, а прогнози вкрай оптимістичні, але про всяк випадок пропонують ввести програму видачі продуктів за картками.

  Нібито введення такої міри пов’язано з можливими "збоями в роботі Північнокримського каналу, внаслідок чого можуть виникнути проблеми з зрошенням полів, що викличе дефіцит сільськогосподарської продукції".

  Нагадаємо, кримчани після анексії залишилися без заробітку через спорожнілі набережні, ресторани та готелі. На цей час також лунають звинувачення з боку самопроголошеної влади Криму на адерсу України про начебто блокування водопостачання прісної води на півострів. При тому українська сторона підкреслює, що вся відповідальність за відсутність прісної води у Криму лежить виключно на діючої кримської владі, а розмови на цю тему про начебто перешкоди з боку України  є спекуляцією з боку окупаційної влади Росії.
  Попередній матеріал
  Держдумі запропонували захистити дітей від "заперечення патріотизму"
  Наступний матеріал
  Луганські сепаратисти вкрали з постаменту танк Т-34