Керчь FM

У Керчі знову вимазали фарбою білборд із портретом Путіна

Рекламний щит із пропагандистським написом і портретом чільника РФ заляпали чорною фарбою по усій ширині.

У спальному районі окупованої російськими військами Керчі облили чорною фарбою білборд із зображенням президента Росії, передає сайт місцевої радіостанції Kerch.fm. Інцидент стався в людному місці у районі супермаркету "Сільпо" на вулиці Ворошилова, зазначається у повідомленні.

Журналісти додають: серія нападів на зображення Путіна триває. Тиждень тому, на День Міста також чорною фарбою був забризканий білборд з Путіним, а наприкінці серпня невідомі обірвали обличчя Путіна, вміщене на білборд по тій же вулиці Ворошилова. Також обличчя Путіна здерли з плакату біля стадіону, а на виїзді з міста його обличчя теж облили фарбою.

/
/
/
/
/

Як повідомляв 5.ua, у серпні в Криму з'явилося графіті із зображенням косого Путіна, і білборд, розташований серед купи сміття. А на початку вересня в окупованій Ялті невідомі ентузіасти додали низку суттєвих деталей до пропагандистського графіті із зображенням Путіна.

Нагадаємо, у середині серпня в окупованому Росією Кримському півострові з’явилася велика кількість білбордів з портретом Путіна із написом "Крим. Росія. Назавжди". Так окупаційна влада приготувалась до візиту ватажка країни-агресора. 

Попередній матеріал
Більше двох тисяч військових з кількох країн з'їхалися на навчання НАТО в Латвії
Наступний матеріал
Бутусов: До бригади спецпризначення Нацгвардії увійде близько трьох тисяч бійців