Фото news.pn

У Генштабі підтвердили повернення трьох українських десантників з окупованого Криму

  Самовільне залишення своєї частини отримає відповідну процесуальну оцінку.

  Про це сьогодні, 4 листопада, повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних сил України.

  Там підтвердили: військовослужбовці 79-ї окремої аеромобільної бригади, які на початку вересня поточного року опинилися на території окупованого Криму, повернулися на материкову частину України. Нині вони перебувають у пункті постійної дислокації бригади разом зі своїм адвокатом.

  За фактом зникнення даних військовослужбовців у вересні командування частини провело службову перевірку, за результатами якої встановлено, що вони самовільно залишили військову частину. Матеріали перевірки передані до Херсонської прокуратури.

  "Після повернення бійців уповноважені особи відновили перевірку, за результатами якої буде прийнято правове рішення, про що буде повідомлено додатково. Обставини перебування військовослужбовців на території анексованого Криму з'ясовуються", – зазначено у повідомленні.

  Про зникнення бійців ЗСУ стало відомо 5 вересня. Військовослужбовці 79-ї окремої аеромобільної бригади у ніч з 4 на 5 вересня змінилися зі спостережного посту, переодягнулися в цивільний одяг і пішли купатися до дамби, яка розташована на території, суміжній із окупованою територією півострова Крим. Зброя, набої та документи десантників залишилися у розташуванні підрозділу.

  Попередній матеріал
  Британський футуролог передбачив, як виглядатимуть міські будівлі у 2045 році
  Наступний матеріал
  Правоохоронці порушили кримінальне провадження за фактом нападу на інкасаторів