5.ua

У Генпрокуратурі створено управління, яке займатиметься захистом прав громадян на території окупованого Криму

  ГПУ створює спеціальне управління для допомоги мешканцям Кримського півотрова, окупованого Росією.
  Про це 9 липня повідомив Генеральний прокурор України Віталій Ярема у ході зустрічі з Регіональним представником Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні Олдріхом Андрисеком. 

  Віталій Ярема подякував йому за увагу до подій в Україні та проблем вимушених переселенців.
  "Наша держава переживає складні часи, тому ми високо цінуємо підтримку міжнародних організацій", - сказав він, звертаючись до Олдріха Андрисека. 

  Віталій Ярема поінформував представника ООН, що з Криму на материкову частину України вже переселилися більше 10 тисяч громадян.
  "Вони не залишилися без уваги держави: прийнято ряд нормативних документів, які допоможуть у вирішення їхніх проблем", - підкреслив Генпрокурор.

  Під час обговорення питання переселенців з Криму, Віталій Ярема повідомив, що у структурі Генеральної прокуратури України створено управління з питань захисту прав громадян та інтересів України на тимчасово окупованій території півострова Крим.
  "Головною функцією управління є захист інтересів громадян, у першу чергу переселенців", - наголосив очільник ГПУ. Також, за словами Яреми, управління займатиметься фіксацією порушень прав громадян у Криму, підготовкою та супроводом звернень до Європейського суду з прав людини, питаннями юридичних осіб, зокрема, тих підприємців, які сьогодні вимушені працювати на тимчасово окупованій території.

  Олдріх Андрисек, у свою чергу, висловив підтримку діям української влади.
  "Офіс Управління Верховного комісара ООН завжди готовий до плідної співпраці", - підкреслив Регіональний представник ООН.
  Попередній матеріал
  Українець перевозив через кордон в паливному баку кілька мільйонів гривень
  Наступний матеріал
  Черкащани зібрали та доправили 40 тонн продуктів жителям Сходу
  Loading...