Фото з Facebook Світлани Єрещенко

У дніпропетровському штабі для кримчан-переселенців напали на журналістку

  У Дніпропетровську представник місцевого штабу допомоги кримчанам, які змушені були залишити півострів через його анексією Росією, напав на кримську журналістку, кореспондентку видання Крим.Реаліі Світлану Єрещенко.


  Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на саму постраждалу.

  Світлана Єрещенко прибула до Дніпропетровська як біженка, щоб ознайомитися з діяльністю штабу з розміщення кримчан і перевірити на власному досвіді, як і куди їх розселяють.

  "У мене є інформація, що у Дніпропетровську кримчан селять не у готелі, як, наприклад, в інших регіонах, а в якийсь гуртожиток, де немає елементарних побутових умов. Вирішивши перевірити, чи відповідає це дійсності, я прибула у Дніпропетровськ і спробувала зареєструватися там як кримчанка, що змушена була покинути півострів, і потребує допомоги", – розповіла Світлана Єрещенко.

  Прибувши до Дніпропетровська, журналістка вирушила до штабу допомоги кримчанам. Там вона виявила кілька пакетів з сухими пайками, що лежали на столі. Кому вони призначалися, не відомо, оскільки відвідувачів у цей час у штабі не було.

  Світлана Єрещенко сфотографувала їх. Це помітив невідомий чоловік, який був у сусідньому кабінеті. Він вийшов і накинувся на журналістку, заявивши, що вона не має права вести зйомку у приміщенні штабу та порушує його права.

  Він представився заступником начальника штабу, однак прізвища свого не назвав. Чоловік силою відібрав фотоапарат у журналістки і забрав його з собою до кабінету, а після цього викликав міліцію.

  «Коли на місце прибули співробітники міліції, я заявила, що у мене вкрали фотоапарат і перешкоджають моїй журналістській діяльності. Я також попросила вжити заходів щодо порушників. Однак цього не сталося. Замість цього міліціонери стали виштовхувати мене з приміщення. Я сказала , що я – кримчанка і прийшла до штабу за допомогою. Але і це не допомогло. Мене буквально виволокли на вулицю. А потім повернули фотоапарат», – сказала Світлана Єрещенко.

  Фотографії, зроблені у штабі, були видалені, як і відео інциденту.
   
  Опинившись на вулиці, журналістка викликала міліцію.
  Попередній матеріал
  У Росії хочуть карати тих, хто приховує подвійне громадянство
  Наступний матеріал
  Наступний "круглий стіл" національної єдності заплановано провести в Донецьку