5.ua

Уряд переозброїть українське військо вітчизняною зброєю

  Кабінет міністрів України виділятиме кошти не лише на утримання української армії, а й на її переозброєння, - заявляє спікер Верховної Ради, в. о. президента України Олександр Турчинов. Таку заяву він зробив одразу після відвідування 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України Турчинов наголосив, що переозброєння армії – це стратегічне завдання, і "воно має бути виконане".

  За словами в. о. президента України, в останні чотири роки армію системно руйнували.

  "Особливо небезпечна ситуація склалася навколо Збройних сил в останні чотири роки, коли армію системно, на замовлення іншої країни, знищували, роззброювали, звільняли найкращі кадри", – наголосив Турчинов.

  Олександр Турчинов заявив, що проблеми в армії всі відчули, «коли розпочалася окупація Криму; проте Україна змогла привести Збройні сили в повну бойову готовність".

  В. о. президента України також зауважив, що переозброюватиметься армія зразками, які виробляються на українських підприємствах.

  За його словами, підприємства, які входять до державного концерну "Укроборонпром", мають можливість забезпечувати повний цикл виготовлення зброї для української армії.

  Попередній матеріал
  ЦВК оприлюднила доходи Королевської та Богомолець
  Наступний матеріал
  BuzzFeed: 25 "казок" про корупцію Януковича