Фото tatbanki.com

Центробанк Росії закрив чотири українські банки в Криму

  Центральний банк Росії повідомив про припинення роботи філій чотирьох українських банків на території тимчасово окупованої АР Крим.

  Про це повідомляє BBC Україна.

  До переліку банків потрапили: "Приватбанк" (Дніпропетровськ), "Всеукраїнський акціонерний банк" (Київ), "Банк "Київська Русь" (Київ) та "Імексбанк"(Одеса).

  У ЦБ РФ пояснюють таке рішення тим, що ці банки не виконують зобов'язань перед кредиторами (вкладниками).

  "Рішення про припинення діяльності підрозділів українських банків зумовлене виключно завданнями захисту інтересів вкладників і клієнтів, законні права яких порушені, у тому числі внаслідок фактичної зупинки роботи підрозділів цих банків в Республіці Крим та місті федерального значення Севастополі, а також відсутності перспектив відновлення ними діяльності", - йдеться в повідомленні Центрального банку РФ.

  Тим часом, кореспондент Русской службы Би-Би-Си Віктор Нехезін повідомляє, що в Криму стоять величезні черги біля тих відділень банків, які ще працюють.

  "Банки пішли реально, - розповів ВВС кримський бізнесмен Володимир Кунцов, маючи на увазі українські банки. - Стосовно російських банків, то вони сюди не зайшли. Зрозуміло, що всі великі російські банки бояться санкцій. Я думаю, це обґрунтовано - їх можна зрозуміти".

  Попередній матеріал
  Путін призначив зрадника Березовського заступником командуючого Чорноморським флотом Росії
  Наступний матеріал
  Путін пропонує створити в анексованому Криму гральну зону