5.ua

Тральщик "Черкаси" курсує Донузлавом і не дає окупантам наблизитись

  Третю добу перманентно ходить територією озера Донузлав морський тральщик "Черкаси", бо тільки так, за словами його екіпажу, можна захиститися від нападу російських військовиків. Корабель продовжує нести військову службу під українським прапором. Екіпаж запевняє – готовий до відбиття атак з боку російських окупантів. Про це повідомив старший матрос корабля Олександр Гутник.

  "Штурму за цей час не було, але в озері постійно перебуває рибальське судно, на якому, ймовірно, дислокуються штурмові групи військових РФ та швидкохідний російський катер", - розповів він.

  "Морально-психологічний стан екіпажу на високому рівні, всі готові до відбиття атак, незалежно від того, що з боку загарбників надходили погрози щодо застосування грубої фізичної сили при спробах екіпажу чинити спротив. Слава Україні! З повагою, екіпаж морського тральщика "Черкаси"".

  Тим часом, члени екіпажу великого десантного корабля "Костянтин Ольшанський", який напередодні захопили російські окупанти, прямують у бік материкової України. Про це 5-му каналу повідомив член команди, Сергій Єськов. Нагадаємо, штурм корабля тривав учора близько 40 хвилин. Росіяни використовували світло-шумові гранати та автомати. Екіпаж "Костянина Ольшанського" заспівав гімн України і спустив український прапор.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в країнах Балтії вшановують річницю Великої депортації 1949 року
  Наступний матеріал
  Евакуйовані з Криму бійці прямують на відпочинок до Мелітополя