Фото news.online.ua

Шойгу: 8 тисяч українських військових перейшли на бік російської армії

  Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що всі українські військовослужбовці безперешкодно залишили територію Криму.

  За словами російського міністра, зараз Росія передає українській стороні "озброєння і військову техніку розформованих на півострові військових частин Збройних сил України".

  Шойгу заявив, що понад 8 тисяч українських військовослужбовців перейшли на бік російської армії і здали документи на отримання паспортів РФ. Він також повідомив, що близько 3 тисяч з них вже призначені на посади, передає "Интерфакс".

  Крім того, міністр заявив, що посилення охорони російських військових об'єктів у Криму було пов'язано із загрозою з боку екстремістських організацій, а сама Росія не порушила жодного двостороннього договору з Україною та міжнародних зобов‘язань.

  Нагадаємо, організоване виведення українських військовослужбовців з території окупованої Автономної республіки Крим почалося 26 березня. Того ж дня у всіх 193 підрозділах ЗС України на території Криму були підняті російські прапори.

  Як заявив в.о. міністра оборони України Ігор Тенюх, до початку російської військової агресії на території АР Крим налічувалося 18,8 тис. українських військовослужбовців та членів їх сімей.

  Попередній матеріал
  Міненерго: Угорщина та Польща готові постачати газ до України
  Наступний матеріал
  КМДА почало перереєстрацію та перевірку МАФів на столичних вулицях