grani.ru

Російський суд не побачив доказів власної змови із владою і відхилив клопотання Сенцова

  Адвокат Олега Сенцова подав клопотання про відвід складу суду через його зацікавленість у результаті справи.

  Суддя Північно-Кавказького військового суду в Ростові-на-Дону, де триває слухання у справі українського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченка, не задовольнив клопотання адвоката Сенцова про відвід складу суду, передає "Крим.Реалії". "Суд не вбачає доказів змови", – заявив суддя. Після цього почався допит свідків захисту.

  Сьогодні вранці, 7 серпня, адвокат Володимир Самохін заявив про клопотання щодо відводу складу суду. Він обґрунтував вимогу тим, що "у суду є зацікавленість у результаті справи". "30 липня Геннадій Афанасьєв (один із фігурантів справи - Ред.) був у суді. До нього зайшов співробітник ФСБ і закликав його відмовитися від надання свідчень у суді... Також співробітник ФСБ говорив про те, що є домовленість зі складом суду", - сказав Самохін.

  Напередодні в суді виступили обвинувачені Сенцов і Кольченко. Перший заявив про "нелегітимність судового процесу" і розповів про тортури ФСБ, а другий відмовився відповідати на питання звинувачення. Обидва заперечують зв'язок із "Правим сектором" та організацію терактів у Криму.

  Попередній матеріал
  СБУ зупинила бюджетне фінансування підприємства Ахметова
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав указ про створення військово-цивільних адміністрацій на Донеччині