5.ua

Російський депутат: "Кримнаш" залишив РФ без найближчого союзника

  Анексувавши Кримський півострів, Росія залишилася без найближчого союзника.

  Про це в ексклюзивному інтерв'ю 5.ua розповів російський політичний діяч, підприємець, депутат Державної думи Росії 5-го і 6-го скликань, єдиний депутат російського парламенту, що відмовився голосувати за анексію Криму, Ілля Пономарьов.

  "Я вважаю, що підходи "Крим – український" чи "Крим – російський" однаково погані, тому що і від того, і від того однаково відгонить імперіалістичним змістом. Так, тобто – чиє це? А це не бутерброд, як справедливо зазначив наш Олексій Анатолійович Навальний, щоб його одне в одного забирати", - сказав Пономарьов.

  При цьому він визнав, що процедура так званого референдуму є цілком неправильною і незаконною.

  "Плюс до цього, вона ще й недоцільна, тому що не було у нас ближчого союзника, ніж Україна, не було для нас ближчого народу, з яким у нас було би більше родинних зв'язків, ніж український народ. І ми посварилися, і для мене теж було очевидно, що це призведе до війни, до жертв і руйнувань, які ми зараз спостерігаємо на Сході України. Тому ще і з цієї точки зору – цього робити було абсолютно не можна", - зазначив російський депутат.

  Від також додав, що загалом не вважає неприпустимим проведення референдуму у Криму, так само, як був проведений референдум в Шотландії про відокремлення від Великої Британії, і як хочуть це робити баски в Іспанії. "Якщо люди вважають, що це проблема, якщо вони цього хочуть, треба їх запитати і дати їм можливість на цю тему висловитися", - наголосив Пономарьов. 

  Попередній матеріал
  ОБСЄ уперше підтвердила ведення терористами вогню з житлових масивів Донецька
  Наступний матеріал
  Споживання електроенергії в Україні зменшилося на 12% - Міненергетики
  Теги: