5.ua

Підконтрольна окупантам влада Криму розширила "чорний список"

  Нелегітимний парламент Криму збільшив перелік осіб, перебування яких на півострові він вважає небажаним. До списку, який вперше оприлюднили наприкінці березня, внесли прізвища ще 12 депутатів Верховної Ради України та їхніх помічників.

  Це Ігор Гринів, Юхим Звягільський, Олена Колганова, Віталій Крутій, Олена Ледовських, Маркіян Лопачак, Ірина Луценко, Леонід Макул, Лариса Мельничук, Тарас Осауленко, Анатолій Ревенко та Галина Чорна. Таке рішення президія кримського парламенту мотивувала тим, що ці депутати проголосували за ухвалення закону про тимчасово окуповані території, повідомляє прес-служба сепаратистського зібрання. Загалом, у "чорному списку" – понад 340 українських політиків і бізнесменів.

  Нагадаємо, минулого тижня Верховна Рада ухвалила закон, згідно з яким Крим є тимчасово окупованою територією, а Росія визнається окупантом та несе відповідальність за порушення прав і свобод українських громадян на півострові. За документ проголосували 228 народних депутатів.

  Сьогодні ж влада тимчасово окупованої республікаи заборонила лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву в`їжджати до Криму до 2019 року.

  Попередній матеріал
  Українські миротворці повернулись з Косова в рамках ротації сил KFOR
  Наступний матеріал
  У КНДР вперше показали дитячі фото Кім Чен Ина