5.ua

Росіянина-убивцю українського офіцера уже затримали

  Слідчий комітет Росії затримав молодшого сержанта Збройних сил Федерації Зайцева, який з автомата вбив у Криму українського військового Станіслава Карачевського. Про це повідомив заступник начальника Головного командного центру вітчизняних Збройних сил Олександр Розмазнін. За його словами, справу також розслідує вітчизняна військова прокуратура.

  Також Олександр Розмазнін розкрив обставини трагедії: "Майор допоміг загружати речі капітану Ярмоленку. Вони поверталися ще з одним товаришем додому. Йшли мимо КПП своєї частини. Там несли службу військовослужбовці Росії. Вони з ними там перемовилися. Росіяни визвали групу підсилення. Офіцери намагалися знайти притулок в офіцерському гуртожитку. В результаті на всіх п’яти поверхах були взірвані світлошумові гранати. Капітан зумів заховатися в кімнаті, а майор був застрелений. Реагування буде однозначним, ніхто не буде стояти осторонь, тим більше, це не перший випадок".

  Нагадаємо, російські окупанти застрелили неозброєного українського офіцера у Новофедорівці. Це сталося в гуртожитку для українських вояків напередодні ввечері. Станіслава Карачевського було вбито пострілами з автомата. Його колегу, Артема Ярмоленка, росіяни побили та забрали до Севастополя. Майор Станіслав Карачевський – 1981-го року народження. Родом з Бердянська Запорізької області. Сиротами після вбивства офіцера залишилися 5-річний син і 4-річна донька. 9 квітня майор мав залишити Крим і повернутися на материкову Україну.

  Товариш по зброї загиблого воїна повідомили – його убили зразу, поранення було фатальним, фактично це був розстріл. При цьому, за попередніми домовленостями окупантів у гуртожитку бути взагалі не повинно – вони несуть службу на контрольно-пропускному пункті частини.

  Командир Сакської морської авіаційної бригади Ігор Бензай зазначив: російський солдат запевняв, що спочатку стріляв у повітря, а як убив – не розуміє. Натомість, українські вояки виявили кулі у стіні. у стіні. Місцезнаходження іншого українського офіцера – капітана Ярмоленка – досі не відоме. Орієнтовно, окупанти вивезли його до Севастополя.

  Попередній матеріал
  Міндоходів ініціює спрощення процедури обчислення та сплати єдиного внеску
  Наступний матеріал
  МЗС: тиск і погрози лише погіршать українсько-російські стосунки