5.ua

Росія знову не пускає до окупованого Криму українські продукти

  Управління Россільгоспнагляду в Криму не пропустило на півострів майже 40 тонн овочів і фруктів з України через відсутність супровідних документів на цю продукцію.


  Про це пише "УНІАН" з посиланням на відомство.

  "Серед продуктів, які повернули на територію суміжної держави, було 17,1 тонни овочів і 19,2 тонни фруктів", - сказано в повідомленні ветеринарного і фітосанітарного відомства країни-окупанта.

  Крім того, Россільгоспнагляд не допустив ввезення в Крим 3 тонн української картоплі і 33 кубометрів пиломатеріалів.

  Як повідомлялося, напередодні Россільгоспнагляд дозволив ввозити в окупований РФ Крим продукти з України без додаткових перевірок до 1 січня 2015 року, хоча раніше такий дозвіл діяв до 1 жовтня 2014 року.

  У лютому Росія ввела війська на територію українського Криму і в березні, після проведення на півострові нелегітимного референдуму, анексувала його. З того часу Россільгоспнагляд не раз повертав до України партії продовольства, що їхали у Крим.

  Водночас українські експерти зазначають, що відмова Криму від українського продовольства може призвести до дефіциту продуктів харчування на півострові, так як він більш ніж наполовину залежить від їх поставок з материкової України.
  Попередній матеріал
  Президент подасть законопроект про Антикорупційне бюро на цьому тижні
  Наступний матеріал
  Нацбанк знизив курс гривні ще на 29 коп.
  Loading...