5.ua

Росія привласнила майно "Укрпошти" в Криму

  Уряд Росії продовжив агресивні дії на окупованому Кримському півострові та схвалив рішення про створення Федерального державного унітарного підприємства "Пошта Криму", яке надаватиме послуги поштового зв'язку в включеному Криму і Севастополі .

  Про це 23 квітня повідомляє агентство ІТАР -ТАСС. 

  Нове відомство буде перебувати у віданні Мінкомзв'язку Росії. Розпорядження про його створення 21 квітня підписав прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв.

  Інформацію про створення підприємства "Пошта Криму" підтвердив заступник міністра зв'язку і масових комунікацій Михайло Євраєв.

  "Розпорядження дійсно підписана. ФГУП складатиметься з двох філій - в Сімферополі і Севастополі", - сказав заступник міністра.

  "Пошта Криму" буде працювати з "Поштою Росії" на підставі договору про співпрацю і використовувати інфраструктуру, яка належала "Укрпошті":  тобто 553 відділення поштового зв'язку та 221 одиниця автотранспорту для перевезення пошти.

  Експерти вважають , що відмова включити колишнє кримський підрозділ "Укрпошти" до складу "Пошти Росі" , пов'язаний із спробою уникнути міжнародних санкцій відносно головного поштового відомства Росії .

  Попередній матеріал
  Вночі уряд підготував і надіслав до МВФ документи на отримання кредиту
  Наступний матеріал
  Google і Samsung уклали секретну угоду проти Apple