ru.golos.ua

Росія обмежила пропуск у Крим через Чонгар - ДПСУ

  Українські прикордонники продовжують пропускати транспорт без жодних обмежень.

  На українському контрольному пункті в'їзду-виїзду (КПВВ) "Чонгар" у Генічеському районі Херсонщини, попри введені російськими прикордонниками обмеження у пропуску автомобілів, черг автотранспорту убік Криму наразі немає.

  Про це агентству "Укрінформ" 21 липня розповів т.в.о. помічника начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії із засобами масової інформації Державної прикордонної служби Максим Сорока.

  "Російськими прикордонниками введено обмеження у пропуску автомобілів, які рухаються через наш КПВВ "Чонгар" у Крим. Обмеження стосуються автомобілів, для яких треба юридичне оформлення, зокрема митне. Проте на нашому КПВВ "Чонгар" черг автотранспорту убік Криму наразі немає", - сказав Сорока.

  Він додав, що українські прикордонники продовжують пропускати транспорт без жодних обмежень. Після оформлення машини направляються у так звану "нейтральну смугу" між українським та російським контрольними пунктами в'їзду-виїзду, де очікують на оформлення пропуску до Криму російськими прикордонниками і митниками. Ця смуга досить довга і здатна вмістити досить велику кількість автомобілів, пояснив Сорока.

  Нагадаємо, "міністр" окупованого Криму пожалівся на те, що з Росії завозять неякісний бензин.

  Попередній матеріал
  У громадській приймальні ГПУ знайшли наган 1933 року - заступник генпрокурора
  Наступний матеріал
  Суд переніс розгляд справи Паскала через неявку представника Кабміну