Фото mil.gov.ua

Ракетний катер “Прилуки” здійснив перший вихід у море після виведення з Криму

  Ракетний катер Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Прилуки” здійснив перший вихід у море після передислокації з Севастополя.


  Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

  Як відомо, у березні поточного року корабель було силоміць захоплено військовослужбовцями Російської Федерації, а в середині квітня розблоковано і виведено до одного з портів материкової частини України.

  Саме з огляду на зазначені обставини під час виходу в море нагальними були такі питання як злагодження заново сформованого екіпажу корабля, перевірка функціонування технічних засобів, зокрема, роботи головної енергетичної установки на специфічних режимах, радіотехнічних комплексів, апаратури зв’язку тощо.

  За доповіддю командира ракетного катера “Прилуки” капітан-лейтенанта Павла Рудя тимчасово виконуючому обов’язки першого заступника командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адміралу Андрію Тарасову, всі завдання успішно виконані. Особовий склад чітко розуміє: з кожним виходом у море завдання ускладнюватимуться, а це потребуватиме зростання рівня професіоналізму.

  Вже найближчим часом ракетний катер “Прилуки” продовжить здійснювати виходи в море з метою виконання навчально-бойових завдань.
  Попередній матеріал
  МВС просить проводити футбольні матчі без глядачів
  Наступний матеріал
  Сепаратисти не дають провести ЗНО на Донеччині