democrats.ge

Посол: Заява Бурджанадзе про Крим не відображає настрої грузинського населення

  Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба прокоментував заяву лідера грузинської опозиційної партії "Демократичний рух - єдина Грузія", екс-спікера грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе на підтримку анексії Криму.

  "Вона - лідер партії, вона зробила таку заяву. Те, що вона сказала стосовно Криму, - це її право. Звісно, я особисто, як дипломат і як посол, я не можу цього схвалити", - заявив він на прес-конференції в Києві 6 серпня, повідомляє "Інтерфакс-Україна". Дипломат підкреслив, що така заява не відображає настрої грузинського населення.

  Під час візиту до Москви у липні Бурджанадзе заявила: "Що стосується Криму, я сказала те, що є де-факто: це частина Росії, я можу констатувати, я не бачу жодних шансів, щоб Крим колись став частиною України". "Я не думаю, що є якісь ознаки того, що люди в Криму голосували через примус", - додала політик.

  Після цього в ЗМІ з'явилася інформація про те, що МВС начебто передало до СБУ подання на оголошення Бурджанадзе персоною нон ґрата в Україні через її висловлювання. Проте в СБУ заявили, що спецслужба не ухвалювала рішення про заборону на в'їзд Бурджанадзе в Україну.

  Нагадаємо, у 2011 році за часів президентства Михеїла Саакашвілі грузинська влада звинувачувала Бурджанадзе та її родичів у державній зраді та підготовці перевороту в країні на замовлення Москви. Під час візиту до Києва Бурджанадзе порівняла себе із Юлією Тимошенко.

  Попередній матеріал
  Якщо Дуда стане другим Орбаном, позиція Польщі в ЄС послабиться - польський експерт
  Наступний матеріал
  В одному із вишів США змайстрували гігантське колесо з коробок від iMac