Підприємці Сімферополя пікетують окупаційний "уряд" Криму через знесення ринку

  Підприємці Сімферополя вирушили на пікет до так званої "Ради міністрів" Криму через знесення ринку на вулиці Козлова.

  Про це повідомляє місцеве видання "Крим.Реалії". За інформацією ЗМІ, сьогодні зранку ринок перебуває в оточенні поліції. Там проводиться демонтаж торгових точок.

  Через такі дії близько півсотні осіб прийшли до будівлі окупаційного "уряду" з вимогою "повернути товар". Люди заявляють, що їм не повідомили про знесення. За їх словами, демонтаж ринку розпочався ще вночі, наразі знесли близько 50 торгових павільйонів.

  "Товар нам ніхто не віддає, де він – теж не говорять", – розповіли підприємці.

  Крім того, за інформацією видання, журналістів на місце, де проводять демонтаж, не пускають, знімати дозволено тільки співробітникам місцевого провладного телеканалу. Також з оточення не випускають самих торговців, усередині крім поліції перебувають співробітники "адміністрації" міста.

  Зазначимо, "Крим.Реалії" раніше повідомляло, що сьогодні вранці у Сімферополі поліція оточила ринок і розпочала демонтаж торгових точок.

  Так званий голова міської адміністрації Геннадій Бахарев у свою чергу сказав, що "демонтаж ведеться на підставі постанови Ради міністрів РК№465 "Про питання звільнення земельних ділянок від незаконно розміщених на них об'єктів, які не є об'єктами капітального будівництва" та постанови адміністрації міста №25 "Про питання звільнення земельних ділянок від незаконно розміщених на них об'єктів, які не є об'єктами капітального будівництва".

  Попередній матеріал
  У звільненому Широкиному стався вибух
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих унаслідок вибухів у Нігерії зросла до 44 осіб