kolo.poltava.ua

Окупанти змушують в'язнів кримських СІЗО приймати російське громадянство - Лутковська

  Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулась до Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації Елли Памфілової з пропозицією організувати спільну перевірку дотримання прав і свобод осіб, які утримуються в пенітенціарних установах Автономної Республіки Крим.


  Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

  Як повідомляється, основною метою цієї перевірки, на думку Валерії Лутковської, міг би стати моніторинг умов утримання зазначених осіб, а також фактів дискримінації, неналежного поводження та застосування тортур.

  "На адресу українського омбудсмена надходять численні звернення від громадян України, які тримаються в пенітенціарних установах Криму, зокрема, 3 липня надійшло колективне звернення за підписом понад 400 осіб, які утримуються в слідчому ізоляторі м. Сімферополя", - розповіли у прес-службі.

  "Зазначена категорія громадян України скаржиться на дискримінацію по відношенню до них за ознакою належності до громадянства України. Ті, хто відмовляється від прийняття громадянства Російської Федерації, зазнають жорстокого поводження", – йдеться у листі Валерії Лутковської.окупанти змушують в'язнів тюрем і СІЗО Криму приймати російське громадянство - Лутковська
  Попередній матеріал
  Російський пропагандист Кургінян записав відео із звинуваченнями на адресу Гіркіна
  Наступний матеріал
  На Житомирщині за добу зібрали 30 тонн харчів для Слов’янська
  Loading...