volynpost.com

Окупанти заборонили кримчанам обирати мерів

  Нелегітимний парламент Криму, який називає себе Державною радою, сьогодні ухвалив у другому читанні проект закону "Про встановлення кордонів муніципальних утворень і статус муніципальних утворень у Республіці Крим". Про це сказано на сайті т.з. Держради Криму, пише УНІАН.


  Згідно з прийнятим рішенням, у Криму буде 11 міських округів, 14 муніципальних районів, два міських поселення і безліч сільських поселень, селищ та селищ міського типу. Їх межі встановлені у межах кордонів, які діяли до анексії Криму Російською Федерацією.

  Також у другому читанні прийнято проект закону "Про структуру і найменуванні органів місцевого самоврядування в Республіці Крим, чисельність, терміни повноважень і дати проведення виборів депутатів представницьких органів муніципальних утворень першого скликання в Республіці Крим".

  Відповідно до закону, в міських округах та міських поселеннях представницький орган муніципального утворення обирається на муніципальних виборах.

  Глави муніципальних утворень обираються з числа депутатів, місцеву адміністрацію очолює голова, який призначається на посаду за контрактом відповідно до закону "Про принципи організації органів місцевого управління Російської Федерації".

  У сільських поселеннях представницький орган також обирається на муніципальних виборах, а глава обирається з числа депутатів.

  Також Держрада затвердив схему 25 одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Держради. Найбільший - Алуштинський (близько 73 тисячі виборців). Найменший - Білогірський (49 тисяч виборців).

  Як відомо, 14 вересня у РФ - єдиний день голосування.

  Попередній матеріал
  Середмістя Києва охороняє новостворений батальйон "Київ-1"
  Наступний матеріал
  Перша закордонна поїздка новобраного Президента – підсумки