5.ua

Окупанти відібрали приміщення у кримськотатарського Меджлісу, газети та фонду "Крим"

  Меджліс кримськотатарського народу, благодійний фонд "Крим" і редакція газети "Авдет" протягом доби мають звільнити приміщення у середмісті Сімферополя.


  Відповідне судове рішення оголосила окупаційна російська влада. Лідери кримських татар називають такі дії Кремля репресіями та помстою за бойкот так званих "виборів", що відбулися на півострові у неділю.

  Минулої ночі до будівлі Меджлісу увірвалися озброєні молодики. Окупаційні загони так званої "Федеральної служби судових приставів" спочатку описала майно благодійного фонду "Крим", який розташований у цій будівлі. Потім повідомили директору організації, що він не має права розпоряджатися майном і нерухомістю фонду. Речі та техніку почали конфісковувати. Іще один обшук відбувся у кримськотатарській школі містечка Зуя. Під час занять туди навідалися прокурори та поліцаї – шукали заборонену у Росії "екстремістську літературу".

  "Было предъявлено только удостоверение сотрудника прокуратуры, то есть дополнительных документов о том, что будет проводится проверка – не было представлено. Они сказали, что это достаточно. Визит надзорного ведомства хоть и был в пределах вежливости, но его цель работников крымскотатарской национальной школы удивила и, конечно, оскорбила", – розповіла директор школи Радіфе Ільясова.

  Нагадаємо, напередодні будівлю Меджлісу оточили автоматники і провели обшук, який тривав там мало не 12 годин. Поліцаї вилучили протоколи деяких засідань, кілька релігійних книг, комп'ютерну техніку, а також особисті речі лідера кримських татар Мустафи Джемілєва.

  Попередній матеріал
  Порошенко залишив Чернігівську ОДА без голови
  Наступний матеріал
  Україна і США підписали угоду про технічну допомогу
  Loading...