5.ua

Окупанти повертають Україні понівечену бойову техніку з Криму  Понівечена, побита і розібрана – в такому вигляді росіяни прислали з Криму українську військову техніку. До Миколаєва другий місяць прибуває залишена в кримських військових частинах бронетехніка.

  Спеціалісти кажуть: у робочому стані росіяни повернули лише стару бронетанкову техніку – БМП-1 та БТР-70. Віддають і машини українського виробництва, які вироблялася у кінці 80-х і на озброєні Російської федерації не знаходяться, тому що відсутні на них запчастини.

  Відновлюють техніку у 145-му ремонтно-відновлювальному полку. З тисячі одиниць військової техніки, яку доправили з Криму, майже чверть відремонтовано. Зараз вона вже виконує завдання у тих військових частинах, які вийшли з автономної республіки.

  Аби швидше відремонтувати техніку особовий склад полку збільшили майже вдвічі. Проблем із запчастинами немає. Наразі тут можуть ремонтувати всю апаратуру, яка є на озброєнні ЗС України

  Проте не вся привезена з Криму техніка буде відновлюватися. Частину з неї, яка уже ні до чого непридатна, будуть утилізувати.

  Оксана Сегень та Влад Гнатенко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Міноборони розповіло, на які напрямки витрачені кошти, зібрані громадянами
  Наступний матеріал
  Після наведення ладу на Донбасі працюватимуть зведені загони міліції