5.ua

Окупанти не випускають українських курсантів з Криму

  Українських курсантів Академії ім. Нахімова, які повертаються з Севастополя на материк, не пропускають на російському блокпосту при виїзді з півострова.

  Окупанти і їх поплічники проводять ретельний огляд кожного студента. Особливо уважно оглядають мобільні телефони та іншу техніку. Про це телефоном 5 каналу повідомив капітан другого рангу Леонід Матюхін, який перебуває зараз на місці подій.

  Нагадаємо, близько двохсот курсантів із севастопольської Академії Воєнно-морських сил сьогодні зранку виїхали до Одеси, щоби продовжити навчання в Україні. Евакуацією майбутніх вояків займаються волонтери спільно із штабом ВМС. Із собою до нового місця навчання студенти забрали український прапор та прапор Воєнно-морських сил, які напередодні зняли із севастопольського вишу. Ще близько чотирьохсот курсантів-нахімівців зголосилися продовжувати навчання під російським стягом і залишилися в Севастополі. Перед від’їздом товаришів до Одеси студенти гуртом зробили пам’ятне фото.

  Курсанти академії Нахімова стали відомими після 20 березня. Коли український стяг на їхньому училищі замінювали російським, група студентів заспівала національний гімн України та показово залишила площу перед вишем. Відео із патріотичними курсантами тоді стало одним із найбільш популярних серед вітчизняних інтернет-користувачів.

  Попередній матеріал
  Пенсіонери Янукович та Азаров більше не отримують матеріального забезпечення
  Наступний матеріал
  Ярема: Україна припинить постачати зброю до Росії