Окупанти хочуть звезти до Криму наркозалежних з усіх регіонів Росії

  Наркозалежних, які пройшли програми реабілітації, будуть звозити до Криму з різних регіонів Росії та працевлаштовувати на будівельні об'єкти у Криму.

  Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на місцеві ЗМІ. Відповідний проект 10 липня презентуватиме так званий "Національний антинаркотичний союз" у Сімферополі. "Питання працевлаштування наркозалежних, які пройшли реабілітацію, є ключовим для успішного повернення їх у суспільство. Проте багато професій назавжди закриті для людей, які раніше потерпали від залежності. Фактор "соціального тавра наркоманії" також ускладнює процес пошуку роботи для людей, що страждали від залежності", - пояснили в прес-службі союзу.

  За даними кримських ЗМІ, у забудовників на півострові з'явилися проблеми з введенням в експлуатацію житла, на яке документацію отримали ще до анексії Криму Росією. Разом з тим, за кожний день відтермінування здачі об’єктів окупанти штрафують підрядників на 2 млн рублів.

  Нагадаємо, що 8 липня колишній міністр юстиції Литви і чинний мер міста Вільнюс Ремігіюс Шімашюс відхилив запрошення російського посла відвідати окупований Крим.

  Попередній матеріал
  У Москві за рейдерство затримали одного з ватажків "ДНР" і "парламенту Новоросії"
  Наступний матеріал
  Негода в Україні: знеструмлено 157 населених пунктів
  Теги: