5.ua

ОБСЄ знову каже про порушення свободи слова у окупованому Криму

  В ОБСЄ занепокоєні порушенням свободи слова у Криму. Йдеться про заборону окупаційної влади Криму на в’їзд до півострова раднику голови Меджлісу, журналісту Ісмету Юкселю. Про це 18 серпня заявила представник зі свободи засобів інформації Організації з безпеки і співпраці в Європі Дуня Міятович.


  Згідно з її заявою, 9 серпня генеральному координатору інформаційної агенції QHA, засновнику турецького каналу TRT Ісмету Юкселю було заборонено в’їзд на територію півострова на п’ять років. Окупаційна влада анексованого Росією Криму ніяк не пояснила причини цієї заборони.
  "Я закликаю всіх відповідальних за ситуацію у Криму зупинити залякування представників ЗМІ та утриматися від придушення критичної інформації. Такі вибіркові і обмежувальні заходи не можуть бути прийнятними, оскільки це впливає на вільний потік інформації та свободу слова", – наголосила Міятович.

  Раніше цього місяця Дуня Міятович засудила рішення щодо вилучення майна телерадіокомпанії "Чорноморська", яка є найбільшим мовником на півострові.

  Довідково. Ісмет Юксель – громадський діяч, ініціатор і керівник багатьох гуманітарних проектів, зокрема дитячих і молодіжних, реалізованих у Криму за сприяння кримськотатарської діаспори Туреччини, радник голови Меджлісу кримськотатарського народу з питань відносин з Туреччиною.

  Ісмет Юксель мав звертататися до уряду Туреччини, підданим якої він є, щодо заборони йому в'їзду до Криму.
  Попередній матеріал
  Київський суд вирішить, чи відправляти на дорозслідування справу Індила
  Наступний матеріал
  Кількість розстріляних у колоні біженців сягає десятків, вбито дітей - РНБО
  Loading...