5.ua

Новий посол США у РФ не визнає анексії Криму

  Сполучені Штати "ніколи не приймуть" анексії Росією Криму і не зможуть ігнорувати роль Росії в українській кризі. Про це заявив кандидат на посаду посла США у Москві Джон Теффт, передає 


  Теффт заявив, що анексія Криму "знищила саму основу" європейської безпеки. Упродовж останніх місяців напруженої ситуації в Україні через російське втручання, відносини між Вашингтоном і Москвою значно погіршилися. Нагадаємо, що США не мають посла у Росії з лютого.

  У свою чергу Комітет сенату США з міжнародних справ провів у вівторок, 29 липня, ввечері незаплановане засідання, одноголосно проголосувавши за утвердження Джона Теффта послом США в Росії - це може дозволити Теффту стати послом вже в найближчі дні, передає РИА "Новости".

  Кандидатура Теффта була схвалена комітетом одноголосно, що дозволяє сенату остаточно затвердити його на пленарному засіданні до 1 серпня, коли конгрес США розходиться на канікули. Призначення Теффта підтримали і республіканці, і демократи. Голова комітету з міжнародних справ Роберт Менендес заявив: "Я вважаю, що ми не можемо собі дозволити чекати з тим, щоб відправити посла в Росію".

  Така одностайність - рідкість в сенаті: в рамках міжпартійної боротьби обговорення кандидатур послів часто триває в сенаті на багато місяців. При тому, що президент США Барак Обама запропонував Теффта на посаду посла 11 липня.

  Сам Теффт повідомив на слуханнях, що його чекає непроста робота в Москві. "Наші відносини з Росією сьогодні відчувають серйозні проблеми, і їх майбутнє неясно", - заявив Теффт. Однак він підкреслив важливість діалогу з Росією по всьому ряду проблемних питань.
  Попередній матеріал
  СБУ не залишила на волі самопроголошеного "мера" Миколаєва
  Наступний матеріал
  Канада запроваджує нові санкції проти Росії
  Loading...