5.ua

НБУ активно займається врегулюванням питання банківських активів в Криму

  Голова Національного банку України Степан Кубів повідомив, що ситуація в банківській сфері Криму впевнено контрольована. Про це на зустрічі з представниками профільних засобів масової інформації розповів Голова Національного банку України Степан Кубів.

  Згідно його інформації, активи банків України, що працюють на території Автономної Республіки Крим, загалом становлять 22 мільярди гривень; на території півострова функціонують понад 1000 банківських відділень, 11 філій банків і 2 кримських банки.

  За словами глави НБУ, існує два варіанти розвитку подій.

  "Все оцінюється в коштах і викуповується – це, що стосується комерційних банків. Коли ми говоримо про державну форму власності, тобто власність Національного банку, банківського університету, є певна процедура. Також є процедура стосовно Ощадбанку, Укргазбанку та Укрексімбанку. Ми це чітко розвиваємо. Станом на сьогодні нами повністю контролюється ситуація в Криму", - впевнений глава НБУ.

  Степан Кубів також зазначив, що на території Автономної Республіки Крим перебувають предмети застави за банківськими кредитами і це може створити певні складнощі.

  "У Національному банку України вже відбулися зустрічі з керівниками банків України, визначена процедура, ми рухаємося по ній, – відзначив він. – Взагалі, говорячи про втрати Криму, то вони безцінні".

  Попередній матеріал
  Польській актор відмовився від роботи в Росії на знак протесту
  Наступний матеріал
  Викрадені в Криму режисер та оператор з Babylon'13 - вже на волі та в безпеці