5.ua

На сайті МОН буде створено сторінку кримськотатарською мовою

  Міністерство освіти і науки створить окрему сторінку кримськотатарською мовою.

  Про це сьогодні, 21 липня, під час брифінгу щодо особливостей вступної кампанії для жителів Криму і Донбасу заявив міністр освіти та науки Сергій Квіт.

  "У нас є домовленості з лідером Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим про те, що на сайті Міністерства освіти і науки в нас буде окрема сторінка винятково кримськотатарською мовою", - сказав він.

  За словами Квіта, планується, що на такій сторінці буде розміщено інформацію для кримських татар, а також відомості освітньо-культурного характеру.

  "Там буде вся інформація для кримських татар, там буде і культурницька інформація. Вона буде адресуватися кримським татарам в Україні і практично в усьому світі. Через сайт Міністерства освіти і науки кримські татари будуть мати свою власну сторінку. Це буде також такий освітньо-культурний центр тяжіння для кримських татар", - додав він. 

  Як повідомляв 5.ua, нещодавно Президент України Петро Порошенко заявив - у Конституції має бути закріплене положення, що Автономна Республіка Крим є національно-територіальним утворенням.

  Попередній матеріал
  Терористи продовжують обстрілювати позиції сил АТО з танків та артилерії заборонених Мінськими домовленостями калібрів
  Наступний матеріал
  Вчителі з Білої Церкви викладатимуть у школах Луганщини