На площі святого Петра у Римі з’явився кримськотатарський прапор

  Посольство України у Ватикані приєдналось до кампанії "Два прапори – єдина країна".

  У п'ятницю, 26 червня, кримськотатарський прапор з'явився на площі Святого Петра у Ватикані, передає "Крим.Реалії". Фото події опублікувало у Twitter посольство України при Святому Престолі. На оприлюднених кадрах – люди з прапорами України та національним прапором кримських татар. Дипломати прокоментували світлини так: "Ватикан. Площа Святого Петра. Два прапора – єдина країна".

  Нагадаємо, 26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. У Києві біля пам'ятника Шевченку хочуть розтягнути велике національне знамено кримських татар.

  Тим часом, окупанти Криму уже тричі відмовили в проведенні заходів до Дня прапора корінного народу півострова. У зв'язку з цим кримських татар на півострові закликають відзначити цей день, піднявши національний прапор у себе вдома і прикрасивши прапором свої машини. Замість масових заходів оргкомітет вирішив влаштувати низку конкурсів для дітей та молоді.

  Прапор кримських татар – це полотно небесного кольору із зображеним на ньому знаком – тамгою золотого кольору. Відзначення Дня кримськотатарського прапора започаткували 2009 року.

  Попередній матеріал
  ЄС закликає Росію зупинити нелегальний потік зброї до України
  Наступний матеріал
  "Ми не доносимо, що десь не так серп і молот повісили" – Мінінформполітики