5.ua

На материкову Україну з окупованої території АР Крим прибуло вже 2068 осіб

  Станом на 7 квітня до материкової частини України з тимчасово окупованої території АР Крим прибуло 2 068 осіб. З них 659 офіцерів, 103 курсанти, 1 104 сержанти та солдати військової служби за контрактом, 3 працівники ЗС України та 199 членів їхніх родин, з яких 61 дитина. Про це повідомили в прес-службі Міноборони України.

  За даними головного управління персоналу Ген штабу Збройних Сил України, з цієї кількості найбільше – представників Військово-Морських Сил ЗС України та членів їх сімей (1 519 осіб). 383 особи – представники Повітряних Сил ЗС України та члени їх сімей, решта – з частин безпосереднього підпорядкування Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

  "Протягом минулої доби прибуло 203 особи, з них 187 військовослужбовців. Із прибулими з Криму військовослужбовцями постійно працюють представники кадрових органів. На сьогодні до нових місць служби відбуло вже 184 військовослужбовця, а також 3 офіцера зараховані у розпорядження першого заступника Міністра оборони України. 1 089 військовослужбовців та 3 працівники Збройних Сил України не підлягають переміщенню, тобто залишаються на своїх посадах на материковій частині України",- додатково повідомили в МО.

  Попередній матеріал
  Донецька міськрада не підтримала бунтівників
  Наступний матеріал
  Українцям розкажуть про шкоду корупції