5.ua

На державному кордоні вводиться нова відмітка щодо відмови у в’їзді в Україну

  Державна прикордонна служба буде ставити у паспортах тих осіб, кому відмовлено у в'їзді на територію України, спеціальний штамп. Про це у відомстві повідомили 5 травня.


  "У зв’язку з заходами щодо забезпечення національної безпеки та з метою недопущення в’їзду на територію України радикально налаштованих осіб, які прямують через державний кордон та можуть брати участь в акціях антиукраїнської спрямованості, Держприкордонслужба вводить нову відмітку", - повідомли у ДПСУ.

  За ініціативи прикордонного відомства до вже встановлених форм відміток, що проставляються в документах, додається відмітка "Відмовлено у в’їзді в Україну".

  Як повідомляється, таку відмітку проставлятимуть в паспортних або інших документах іноземців чи осіб без громадянства, яким за обґрунтованим рішенням уповноваженої особи органу охорони державного кордону було відмовлено в перетинанні державного кордону на в’їзд в Україну в порядку, передбаченому чинним законодавством.

  "Нововведення дозволить швидше виявляти осіб, яким було відмовлено в перетині державного кордону, під час їх повторних спроб в’їхати в Україну. При цьому рішення щодо встановлення законних підстав для перетинання державного кордону прийматиметься з урахуванням обставин попереднього непропуску на територію нашої держави", - підкреслили у Держприкордон службі України.
  Попередній матеріал
  У Киргизстані відбулись масові протести проти вступу до Митного союзу
  Наступний матеріал
  Путін заборонив матюкатись і критикувати СРСР