5.ua

МЗС висловило протест через візит Медвєдєва до Криму

  Ноту протесту вже висловило вітчизняне МЗС офіційній Москві через неузгоджений із офіційним Києвом візит до Криму прем’єр-міністра Росії Дмитра Мєдвєдєва.

  Очільник російського уряду прилетів на півострів у супроводі віце-прем’єрів і великої групи федеральних міністрів. Це перший візит представників вищого російського керівництва на півострів після його анексії.

  Як саме поділять повноваження між московськими та кримськими чиновниками - Медведєв на нараді не пояснив. Зате детально розписав  задачі з покращення. Наприклад, для інформаційної незалежності - якомога швидше прокласти опто-волоконний кабель з Росії. Для безпеки новоанексованих громадян - "вибудувати силові структури на півострові". Подбати про альтернативні джерела енергії і питної води. Відремонтувати дороги. Завезти рублі та копійки - для швидшого переходу на російську валюту.

  Заохочувати інвесторів планують створенням особливої економічної зони та скасуванням деяких податків. Окремо займуться виноградарством і туризмом. Для залучення відпочивальників - готові навіть субсидувати авіа-квитки, щоб переліт до Криму здешевшав до двох сотень доларів. А поки цього не сталося і звичайні росіяни не ринули до Криму відпочивати - уряд рекомендує державним підприємствам відправляти туди своїх співробітників. 

  Тим часом міністерство оборони РФ  оголосило: кримчан з наступного року призиватимуть на рівні з іншими громадянами країни. Спершу - служитимуть у Криму, а ще за рік - по всій Росії. Включно з Кавказом.

  Молодь непокоїться, пенсіонери - радіють. Їм пообіцяли з липня удвічі підняти виплати. Відповідний закон сьогодні підписав президент Володимир Путін. А прем’єр-міністр Дмитро Медведєв - пообіцяв ще й підвищення зарплат бюджетникам. 

  Попередній матеріал
  Ув’язнених з Криму можуть перемістити в інші регіони України
  Наступний матеріал
  В Україні розроблено власну соціальну мережу