5.ua

МВС: Для охорони порядку у прикордонних районах створено 126 блокпостів

  На щоденне спільне патрулювання правоохоронців із прикордонниками залучаються понад 300 правоохоронців. Про це повідомляє прес-служба МВС.

  Як повідомляється, станом на 7 квітня на державному кордоні з Російською Федерацією територіальними підрозділами органів внутрішніх справ та Державної прикордонної служби України здійснюються спільні чергування на 126 створених блокпостах. З них 80 – стаціонарні, 46 – пересувні. З цих блок-постів, 71 блокпост розташовано на державному кордоні з Російською Федерацією, а на кордоні з Республікою Придністров’я та Республікою Білорусь – відповідно 34 та 21.

  "Окрім цього підпорядковані підрозділи Департаменту громадської безпеки МВС у Вінницькій, Одеській та Чернівецькій областях з 13 березня 2014 року беруть участь у проведенні прикордонною службою оперативно-профілактичних заходів "Рубіж" на придністровському сегменті українсько-молдовського державного кордону. До проведення спільних чергувань щоденно залучаються понад 300 працівників ОВС. У забезпеченні правопорядку на створених блокпостах приймають участь майже 270 представників громадськості, у тому числі на кордоні з Російською Федерацією – 149, з Республікою Придністров’я – 118", - повідомляється в Міністерстві внутрішніх справ України.

  Нагадаємо, що загальна протяжність державного кордону України становить 3196 км, утому числі з Російською Федерацією – 1974 км, Республікою Придністров’я – 452 км, та Молдовою – 770 км.

  Попередній матеріал
  Експерти прогнозують кілька хвиль переселенців з Криму
  Наступний матеріал
  НАТО: на кордоні з Україною перебувають 40 тисяч російських військових