Фото Міноборони

Міжнародних військових спостерігачів окупанти не пропустили до Криму

  На пункті пропуску "Турецький вал" особи, які представились представниками прикордонної служби РФ та бійцями кримського "Беркуту", не пропустили до Криму групу міжнародних військових спостерігачів, які їхали на півострів з метою спостереження за підготовкою військових частин та техніки Збройних Сил України до евакуації на материкову частину країни.

  Про це прес-служба Міністерства оборони України повідомила 9 квітня.

  "Робота групи міжнародних військових спостерігачів регламентується Віденським документом про заходи зміцнення довіри та безпеки 2011 року (3 розділ). Їх супроводжують офіцери Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України та регіонального центру у Одесі", - повідомляють в МО.

  Як повідомляють в Міноборони, на блокпосту особи повідомили спостерігачам, що ніякої інформації про прибуття даної групи вони не отримали. Утім, обіцяли з’ясувати і при нагоді повідомити про рішення.

  "Однак протягом певного часу ніяких повідомлень щодо пропуску спостерігачів так і не було надано. Враховуючи, що минулого разу групу військових спостерігачів ОБСЄ двічі не пропускали до Криму, міжнародна група направилася до Києва", - підкреслили в Міністерстві оборони України.

  Попередній матеріал
  ПАРЄ виступила проти федералізації України та засудила агресію Росії в Криму
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура вирішила розслідувати енергетичну діяльність Андрія Клюєва