Фото korabli.eu

Міст через Керченську протоку побудують китайці – Ъ

  До будівництва транспортного переходу через Керченську протоку може бути залучена китайська державна будівельна компанія.


  Як пише “Коммерсантъ”, загальна вартість проекту складає близько $3 млрд , однак частину можуть профінансувати китайські інвестори в юанях.

  Передбачається, що участь у фінансуванні проекту візьме приватна компанія China International Fund Ltd, а безпосереднім будівництвом займеться державна будівельна корпорація China Railway Construction Corporation.

  За даними видання , міністерство транспорту Росії планує укласти з китайськими компаніями меморандум про будівництво транспортного коридору через Керченську протоку. Документ може бути підписаний під час візиту президента Росії Володимира Путіна в Пекін по другій половині травня.

  Поки ще остаточно не вирішено, якою буде технічна модель проекту – автомобільно-залізничний міст чи міст і підводний тунель.

  На даний момент Крим і Краснодарський край з'єднує морська поромна переправа , яка виконує перевезення через Керченську протоку пасажирів , автомобілів і вантажних залізничних складів . Пороми курсують між портом Крим і портом Кавказ. Переправа знаходиться в найвужчому місці протоки і експлуатується цілодобово протягом усього року.
  Попередній матеріал
  Кабмін тимчасово закрив 27 пунктів пропуску на адмінкордоні з Кримом
  Наступний матеріал
  СБУ: Терористи планують вибух на Карлівському водосховищі