5.ua

Міноборони вивело з Криму уже більше 2 тисяч воїнів і їх рідних

  Міністерство оборони продовжує вивозити військовиків з окупованого Криму на материкову Україну. На сьогодні переїхати зголосилися близько двох тисяч українських військовослужбовців.

  Заступник міністра оборони Петро Мехед запевняє, що місць вистачить для усіх, хто захоче продовжити службу в Україні. Для цього в санаторіях у різних регіонах вже облаштовано більше чотирьох тисяч місць тимчасового проживання. З військовими та членами їхніх родин готові працювати медики і психологи. Зі свого боку, Міністерство оборони щодня готує оперативну карту, фіксуючи усю передислокацію і номери частин, де продовжуватимуть службу виведені з Криму бійці.

  Заступник міністра оборони Петро Мехед повідомив: станом на 19-ту годину сьогоднішнього дня до материкової частини з Автономної республіки Крим прибула 2221 особа, з них 1984 – військовослужбовці, це 706 офіцерів, 103 курсанти, 1175 військовослужбовців рядового та сержантського складу, 8 працівників, 229 членів сімей, з них 67 дітей.

  За інформацією начальника кримського медіа-центру Владислава Селезньова, сьогодні з Керчі виїжджає група із близько сорока осіб, а завтра планується вихід 157 чоловік з Новофедорівки – тобто, робота триває

  Попередній матеріал
  Донецькі сепаратисти попризначали себе міністрами і хочуть у Митний союз
  Наступний матеріал
  У заворушеннях на сході України за минулу добу постраждало сім силовиків