5.ua

Міноборони: Окупанти намагаються спаплюжити честь розстріляного ними українського офіцера

  Розстріляний впритул російським військовим офіцер Збройних Сил України майор Станіслав Карачевський не був у нетверезому стані. А твердження іншого - є цинічна та відверта брехня. Про це заявляє Управління преси та інформації Міністерства оборони України 7 квітня.

  Також українські військові кажуть, що всі повідомлення та заяви російських окупантів про начебто нетверезий стан убитого зроблені російською стороною задля того, аби вигородити вбивцю і це дає всі підстави вважати, що так зване "слідство" росіян з самого початку буде упередженим.

  "Факт залишається таким: 6 квітня о 23.40 за київським часом в смт Новофедорівка військовослужбовець Російської Федерації молодший сержант Є.Зайцев з автомата АК-74 впритул застрелив офіцера Збройних Сил України – майора Карачевського, який був неозброєним", - стверджує Міноборони України.

  Товариш загиблого – офіцер оперативного відділення штабу військової частини ЗС України капітан Єрмоленко Артем Володимирович – був по-звірячому побитий і захоплений російськими військовими.

  Нагадаємо, що з початку окупації російськими військами АР Крим українські військовослужбовці тримали зброю опечатаною на складах.

  Попередній матеріал
  Балтійські країни зайнялись своїм захистом від Росії
  Наступний матеріал
  В Донецьку від сепаратистів звільнено будівлю СБУ