5.ua

МакДональдз призупиняє роботу в Криму

  Компанія МакДональдз тимчасово призупиняє діяльність своїх закладів на території Криму та пропонує своїм співробітникам перевестись у інші заклади мережі зі збереженням посад.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби МакДональдз.

  "У зв’язку з виробничими причинами, незалежними від компанії МакДональдз, діяльність закладів, розташованих у Сімферополі, Севастополі та Ялті, було тимчасово призупинено. Ми сподіваємося, що зможемо відновити їх роботу щойно з‘явиться така можливість." – йдеться в повідомленні

  У компанії підкреслюють, що головним пріоритетом для МакДональдз залишається турбота про співробітників, тому компанія надала можливість всім співробітникам зазначених закладів перевестись в будь-який інший заклад МакДональдз в Україні із збереженням займаних посад, окладів і тарифів, оплатою переїзду співробітників та членів їх сімей на нове місце проживання, а також забезпеченням житла на строк 3 місяці за рахунок компанії.

  "Якщо співробітник не розглядає для себе можливість переїзду в інше місто України, ми, відповідно до чинного законодавства України, пропонуємо варіанти припинення трудових відносин із максимальним урахуванням інтересів співробітників і виплатою компенсацій." – зазначають у компанії.

  Попередній матеріал
  Влада Туреччини розблокувала Twitter
  Наступний матеріал
  Прем’єр-міністр Вірменії пішов у відставку через пенсійну реформу