фото ТСН

Лутковська має намір забрати 22 засуджених з кримських тюрем

  Уповноважена з прав людини Валерія Лутковська звернулася до російської колеги Елли Памфілової щодо питання переміщення засуджених осіб з території АР Крим на материкову частину України.

  Як повідомляє прес-служба омбудсмена, 22 засуджених з кримських тюрем висловили бажання відбувати подальше покарання на території материкової України. Лутковська запропонувала Еллі Памфіловій розробити спільний механізм передачі засуджених. Проект такого механізму вже направлено російській стороні, наразі очікується її реакція та пропозиції.

  Через анексію Криму Росією ув'язнені у кримських в'язницях отримали російське громадянство й теоретично можуть бути переведені в інші виправні заклади на території РФ.

  Нагадаємо, у Росії в ув'язненні перебуває український режисер Олег Сенцов. Його затримали співробітники ФСБ торік у травні. Путінський режим вирішив звинуватити митця в організації підпалів, вибухів та незаконному зберіганні зброї. Захист режисера каже, що у слідства немає жодних доказів провини Сенцова.

  Попередній матеріал
  Порошенко звільнив командувача повітряних сил ЗСУ
  Наступний матеріал
  Є два шляхи, як не дати проголосованому "кредитному" законопроекту стати законом - нардеп